עו"ד קרן נדרי
משרד עורכי דין נזיקין בראש פינה

עו"ד קרן נדרי – עורכת דין נזיקין בראש פינה
משרד עורכי דין בראש פינה

אם נפצעת, חלית או נפגעת בתאונה פתאומית– אני נמצאת כאן בשבילך!

משרד עו"ד קרן נדרי עוסק בייצוג של נפגעים ובני משפחותיהם בהליכי מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה.

הניסיון הרב שצברתי בטיפול בתביעות נזקי גוף, תאונות עבודה, ביטוחים ופנסיה מאפשר לי לייצג את האינטרסים שלך מול הוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי או בערכאות בתי המשפט (בית משפט השלום, המחוזי והעליון), לנהל משא ומתן קשוח מול הצד הנגדי ולהשיג עבורך את הפיצוי הכספי שיאפשר לך להתמודד עם המשבר שפקד אותך.

משרדי מייצג נפגעים ובני משפחותיהם על בסיס הצלחה בלבד, כך שהמטרה שלנו משותפת – להשיג עבורך את הפיצוי הגבוה ביותר שניתן לקבל על פי חוק. לתיאום פגישת היכרות בראש פינה לצורך הערכת סיכויי התביעה שלך, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3223006 ואשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד קרן נדרי – משרד עורכי דין נזיקין בראש פינה

משרד עורכי דין קרן נדרי מעניק קשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום הנזיקין (מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, תביעות ביטוח ופנסיה, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכדומה), דיני חוזים (צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך) וליטיגציה בראש פינה.

משרדינו מייצג תובעים בלבד, תוך הקפדה על אנושיות, מקצועיות וגביית שכר טרחה על בסיס הצלחה בלבד. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני לתושבי ראש פינה והסביבה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3223006 ונשמח לעמוד לרשותך.

ביטוח לאומי

תאונות עבודה

תאונות דרכים

תאונות תלמידים

ייפוי כוח מתמשך

צוואות וירושות

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד

כבר מהרגע הראשון ידעתי שאני נמצא בידיים טובות, אבל רק אחרי שקיבלתי את הכסף מהביטוח לאומי הבנתי כמה נלחמת בשבילי. ממליץ בחום!

לתיאום פגישת היכרות ראשונית לצורך הערכת סיכויי התביעה שלך, ניתן ליצור עימי קשר ב - 072-3223006. אני אשמח לעמוד לרשותך מהשלבים הראשוניים ועד לקבל הפיצוי הכספי שמגיע לך!