עו"ד קרן נדרי משרד עורכי דין נזיקין בכרמיאל

עו"ד קרן נדרי – עורכת דין נזיקין בכרמיאל
משרד עורכי דין בכרמיאל

אם חלילה, נפצעת או חלית, אין לך צורך להתמודד לבד עם המשבר שפקד אותך, אני נמצאת כאן בשבילך!

אני מעניקה ייעוץ וייצוג משפטי לנפגעים ובני משפחותיהם בהליכי מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הפנסיה והביטוח הגדולות.

הניסיון הרב שצברתי במהלך השנים, לימד אותי שאף אחד מאיתנו לא חסין ממחלה, פציעה או תאונה שעלולה להתרחש ברגע אחד של חוסר תשומת לב. במקרים רבים, המוסד הביטוח הלאומי, חברות הביטוח והפנסיה בוחרות להתנער מאחריות – אך, דווקא במצבים אלה חשוב לפנות אל עו"ד אשר יוכל להעניק לך ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי. לעיתים קרובות, עורך דין אשר מתמחה בדיני נזיקין יוכל לבחון את הסיטואציה בעיניים משפטיות ולבנות אסטרטגיה נכונה, אחראית ומותאמת אישית אשר תניב לך את הפיצוי שמגיע לך על פי חוק.

משרדי עובד על בסיס הצלחה (אחוזים) בלבד, כך שהמטרה שלי היא בדיוק כמו שלך, להשיג לך ולבני משפחתך את הפיצוי הכספי שיאפשר לך להתאושש, להשתקם ולהתמודד עם המשבר שפקד אותך.

לתיאום פגישת היכרות ראשונית בכרמיאל במהלכה נעבור ביחד על המסמכים הרפואיים ואוכל להעריך את סיכויי התביעה שלך, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3223006 ואשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד קרן נדרי – משרד עורכי דין נזיקין בכרמיאל

משרד עורכי דין קרן נדרי מעניק קשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום הנזיקין (מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, תביעות ביטוח ופנסיה, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכדומה), דיני חוזים (צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך) וליטיגציה בכרמיאל.

משרדינו מייצג תובעים בלבד, תוך הקפדה על אנושיות, מקצועיות וגביית שכר טרחה על בסיס הצלחה בלבד. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני לתושבי כרמיאל והסביבה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3223006 ונשמח לעמוד לרשותך. 

ביטוח לאומי

תאונות עבודה

תאונות דרכים

תאונות תלמידים

ייפוי כוח מתמשך

צוואות וירושות

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד

עו"ד קרן נדרי טיפלה בתאונת דרכים שעברנו במשפחה, עדכנה אותי לאורך כל הדרך והרגשתי שיש על מי לסמוך. לכל מי שמתלבט, פנו היום לקרן, לא תצטערו!

לתיאום פגישת היכרות ראשונית לצורך הערכת סיכויי התביעה שלך, ניתן ליצור עימי קשר ב - 072-3223006. אני אשמח לעמוד לרשותך מהשלבים הראשוניים ועד לקבל הפיצוי הכספי שמגיע לך!