עו"ד קרן נדרי – עורכת דין נזיקין באיילת השחר
משרד עורכי דין באיילת השחר

נפגעת בתאונת דרכים, תאונות עבודה או מחלה כלשהי? – אין צורך להילחם לבד מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה – אני נמצאת כאן בשבילך!

אני מעניקה ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי לנפגעים ובני משפחותיהם במגוון רחב של תביעות למימוש זכויות רפואיות. הידע, היצירתיות והניסיון הרב שצברתי, מאפשר לי לייצג את האינטרסים שלך מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה להשגת פיצוי כספי אשר יאפשר לך להתמודד עם המשבר שפקד אותך.

לעיתים קרובות, המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה דוחות תביעות נזיקין מוצדקות ב"שיטת מצליח", אך על פי ניסיוני נפגעים ובני משפחותיהם אשר בוחרים להילחם בבית המשפט מצליחים להשיג את הפיצוי הכספי שמגיע להם על פי חוק.

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון לקבלת הפיצוי הכספי שמגיע לך וליצור עימי קשר ב- 072-3223006 לתיאום פגישת היכרות ראשונית באיילת השחר, ללא כל התחייבות מצידך.

שכר הטרחה במשרדי נקבע באחוזים מהפיצוי שיתקבל במסגרת הטיפול המשפטי, כך שאין לך מה להפסיד.

עו"ד קרן נדרי – משרד עורכי דין נזיקין באיילת השחר

משרד עורכי דין קרן נדרי מעניק קשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום הנזיקין (מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, תביעות ביטוח ופנסיה, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכדומה), דיני חוזים (צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך) וליטיגציה באיילת השחר.

משרדינו מייצג תובעים בלבד, תוך הקפדה על אנושיות, מקצועיות וגביית שכר טרחה על בסיס הצלחה בלבד. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני לתושבי איילת השחר והסביבה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3223006 ונשמח לעמוד לרשותך. 

ביטוח לאומי

תאונות עבודה

תאונות דרכים

תאונות תלמידים

ייפוי כוח מתמשך

צוואות וירושות

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד

לאחר שנפצעתי במהלך עבודתי פניתי לעו"ד קרן נדרי לקבלת ייצוג משפטי מול חברת הביטוח שסירבה לפצות אותי. קרן השיגה לי פיצוי כספי אשר אפשר לי להשתקם לחלוטין מתאונת העבודה שהשביתה אותי. תודה רבה על הכל!

לתיאום פגישת היכרות ראשונית לצורך הערכת סיכויי התביעה שלך, ניתן ליצור עימי קשר ב - 072-3223006. אני אשמח לעמוד לרשותך מהשלבים הראשוניים ועד לקבל הפיצוי הכספי שמגיע לך!