אודות עו"ד קרן נדרי

משרד עו"ד קרן נדרי הינו משרד בוטיק אשר מעניק ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום הנזיקין (נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכדומה).

עו"ד קרן נדרי הינה בעלת תואר ראשון LL.B במשפטים בהצטיינות, כמו כן בעלת תואר ראשון B.A במדעי החברה עם התמחות בקרימינולוגיה.

עם הסמכתה ללשכת עורכי דין כיהנה כיועצת משפטית של חברה גדולה ובשנים האחרונות עבדה במשרד עורכי דין מוביל בתחום הנזיקין, שם ניהלה תיקי תובעים מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי, תיקי נזיקין, תאונות דרכים, תאונות אישיות, תאונות עבודה, וכל זאת עוד בטרם הקמתה משרדה העצמאי.

במהלך השנים רכשה עו"ד קרן נדרי הסמכות מטעם לשכת עורכי הדין, החל מעריכת ייפוי כוח מתמשך מטעם האפוטרופוס הכללי, מסמכי הבעת רצון, צוואות וניהול תיקי נזיקין.

עו"ד קרן נדרי מלווה יד ביד את הנפגע ובני משפחתו בכל שלבי ההליך המשפטי תוך הקפדה על רגישות ונחישות במטרה להשיג את הפיצוי המקסימלי שניתן לקבל מהמוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה.

המשרד עובד על בסיס הצלחה (אחוזים) וללא גביית תשלום מראש על מנת למקסם את הפיצוי הכספי שיתקבל מהמוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה במסגרת התביעה העתידית.

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון וליצור עימי קשר ב – 072-3223006 – אני אשמח לפעול עבורך ברגישות ובנחישות עד להשגת הפיצוי הכספי שמגיע לך!

תעודות והסמכות משפטיות

הסמכה לעריכת ייפוי כוח מתמשך
עריכת ייפוי כוח מתמשך
הסמכה ברפואה ומשפט